Prodloužení vlasů

Uvažujete o prodloužení vlasů, ale nevíte, který způsob zvolit nebo jak o prodloužené vlasy správně pečovat? Zodpovíme vám nejdůležitější otázky spojené s prodlužováním vlasů a představíme jednotlivé metody trvalého i příležitostného prodloužení vlasů.

Je lepší vlasy prodloužit trvale nebo příležitostně?

Příležitostné nošení a metody prodloužení

Pokud toužíte po dlouhých vlasech jen někdy na ples, večírek či jinou společenskou událost, pak zvolte metodu CLIP IN nebo FLIP IN. Tyto způsoby prodlužování vlasů nevyžadují návštěvy kadeřnictví. Zvládnete je snadno a rychle i samy doma.

CLIP IN

Clip in jsou pramínky umístěné na sponkách s hřebínky. Aplikujete je tak, že natupírujete vrchní část vlasů a na ně připnete jednotlivé prameny. Clip in sady se prodávají jako sedmidílné. S trochou cviku pramínky rychle nasadíte a ještě rychleji sundáte. Více se dozvíte v našem videu.

Kromě pramenů si můžete pořídit také Clip in culík. Vyberete si podle barvy a délky, jaká se vám líbí. Navážete jej stejně jako ve videu jednoduše na vlastní culík. Dlouhý, hustý, přirozeně působící culík je na světě.

FLIP IN

Pro zahuštění vlasů se skvěle hodí metoda Flip in. Jedná se o zahušťovací pásek vlasů zakončený silikonovým lankem. Vlasovou čelenku jednoduše překryjete vlastními vlasy. Výhodou je bleskové nasazení i sundání, pohodlné používání bez sponek a lepidel. Podívejte se na video, v němž zjistíte, jak snadné používání je.

V případě metod CLIP IN a FLIP IN se příliš nedoporučuje nošení každý den. Časté mechanické nasazování a sundávání může totiž způsobit vytrhávání vlastních vlasů. Pro denní nošení jsou šetrnější permanentní metody prodloužení.

Permanentní metody prodloužení vlasů

Pro stálé nošení prodloužených vlasů můžete zvolit metody Keratin (prodloužení za tepla), Micro Rings (prodloužení za studena), TAPE IN (vlasové pásky) nebo SEW IN (vlasové tresy). U těchto metod prodloužení doporučujeme se obrátit na dobrou kadeřnici/kadeřníka se zkušenostmi s prodlužováním vlasů.

KERATIN

Prameny zakončené keratinem se tepelnými kleštěmi připevňují k vlastním vlasům. Metoda Keratin je dlouhé roky prověřená a oblíbená díky tomu, že spoje nejsou vidět a dobře drží. Vlasy takto prodloužené se lehce upravují a vypadají přirozeně. Keratinové spoje jsou v případě použití kvalitního keratinu stabilní a dobře snášejí saunu, slunce, moře i zimu.

MICRO RINGS

Při této metodě prodlužování vlasů se pramínky provléknou kroužkem, následně se kleštěmi scvaknou. Metoda je prováděna za studena. Výhodou je rychlost aplikace pramenů a to, že při znovu prodlužování vlasů nedochází ke zkracování pramenů. Pro uživatelky alergické na kovy je nevýhodou to, že Micro Rings kroužky jsou kovové.

TAPE IN vlasy

Vlasy prodloužíte podlepením a nadlepením TAPE IN vlasových pásů tak, aby se lepící pásky překrývaly a došlo k vzájemnému propojení. Aplikace je rychlá a při znovu aplikování vlasů nedochází k jejich zkracování.

SEW IN – vlasové tresy

Jedná se o pásy, které se našívanají na vlasy. Spoje jsou diskrétní, vlasový pás se nepramínkuje a vlasy působí celistvě.

Jakou vybrat kvalitu vlasů?

V naší nabídce najdete pouze 100% pravé lidské vlasy. Mohou být původem evropské - řada Exclusive, nebo indické - řada Elite. Čím se liší?

Evropské vlasy Exclusive jsou středoevropské vlasy nejvyšší kvality a jemnější struktury, u kterých je životnost při dodržení správné péče i několik let. Životnost vlasů závisí kromě péče také na tom, jak jsou vlasy namáhány. Vlasy odbarvované do super blond odstínů jsou vždy náchylnější na lámavost vlasů i třepení konečků. Díky speciální vlasové péči dodáte odbarveným vlasům potřebnou regeneraci a prodloužíte jejich životnost. Obecně je péče o vlasy Exclusive je velmi pohodlná a nenáročná. Za evropské vlasy zaplatíte vyšší pořizovací cenu než za indické. Získáte však opravdový komfort a vysokou kvalitu, z které se budete těšit dlouho.

Indické vlasy Elite jsou velmi oblíbené díky své nižší pořizovací ceně. Ta je však vykoupena kratší životností. Budete o ně muset více pečovat než o vlasy evropské, jinak nebudou vypadat na pohled zdravě a upraveně. Pokud nevíte, jakou péči vyžadují prodloužené vlasy, mrkněte se na krátký návod v našem videu. Životnost vlasů je u tmavších odstínů při dobré péči kolem jednoho roku, u světlých, zejména super blond odstínů, několik měsíců. Rozdíl v životnosti je způsoben tím, že indické vlasy jsou původem v tmavých odstínech a odbarvení do nejsvětlejších blond odstínů jim výrazně ubírá na kvalitě.

Jaká je cena jednotlivých metod prodloužení vlasů?

Cenově nejdostupnější jsou indické vlasové příčesy, které se dají pořídit v závislosti na metodě zakončení, délce a hustotě vlasů od 1500 Kč. Cenově náročnější jsou permanentní metody s využitím evropských vlasů, kdy se prodloužení pohybuje v řádu jednotek tisíc korun. U permanentního prodloužení je potřeba počítat navíc s cenou práce kadeřnice.

Jakou délku vlasů objednat?

Pokud si nevíte rady, jak dlouhé vlasy vybrat, použijte krejčovský metr nebo provázek. Měřte od špiček uší v týlu hlavy kolmo dolů do místa, kam chcete, aby vám vlasy dosahovaly. Podle naměřené délky zvolte konkrétní délku vlasů.

Nejsem si jistá odstínem vlasů. Co teď?

Naše produkty jsou vyfoceny profesionálním fotografem a klademe důraz na to, aby odpovídaly skutečnosti. Stejně jako u jiného zboží nabízeného online mohou různá zařízení odstín trochu zkreslit. Pokud si nevíte rady a chcete odstín co nejpřesnější tomu vašemu, přiložte do vaší objednávky fotografii (v košíku je možné přidat přílohu) a my podle ní ten správný odstín pro vás vybereme. Fotografii nám můžete poslat také e-mailem nebo přes Instagram.

E-mail: info@goldhair.cz

Instagram: gold_hair_czsk

Jaké množství vlasů budu potřebovat?

Mezi nejčastější dotazy našich zákaznic patří, jaké množství vlasů je potřeba k prodloužení. Námi nabízené vlasy jsou různě balené, proto níže v tabulce uvádíme hodnoty v gramáži, nikoli v počtech kusů nebo balení. V detailu každého produktu je vždy gramáž uvedena, požadované množství si snadno přepočítáte na počty kusů nebo balení vlasů.

Vlasy zákaznice Potřebné množství vlasů k prodloužení
Velmi řídké Méně než 50 gramů
Řídké 50 – 90 gramů
Středně husté 100 – 140 gramů
Husté Více než 150 gramů

Tabulka je orientační. Vždy se k množství vlasů přistupuje individuálně.

Množství pro prodloužení vlasů

Čím více chcete vlasy prodloužit, tím je potřeba počítat s větším množstvím vlasů. Pokud máte např. středně husté vlasy v délce 30 cm a chcete vlasy prodloužit do délky 60 cm, budete potřebovat přes 100 gramů vlasů.

Množství pro zhuštění vlasů

Při zhuštění vlasů nedochází k prodloužení, pouze k navýšení hustoty vlasů. Množství vlasů je vždy individuální podle uvážení kadeřníka a zákaznice. Při zhuštění vlasů je nutné zohlednit kvalitu vlastních vlasů. Při přetížení se mohou slabé vlasy trhat a výsledek nesplní očekávání.

Jaká je doporučená minimální délka a hustota vlastních vlasů?

Zde je velmi vhodná konzultace s profesionálním kadeřníkem. Rádi vám však poradíme alespoň orientačně.

Minimální délka vlasů

Vaše vlasy by měly být dlouhé alespoň po ramena, aby prodloužení vypadalo přirozeně a prodloužené vlasy se snadno propojily s těmi vlastními.

Minimální hustota vlasů

Pomocí jednoduchého testu zjistíte, zda je pro vás prodloužení vlasů vhodné. Vezměte si sponu a připněte ji na bok nebo týl hlavy. Poté se pokuste přikrýt sponu horními prameny vlasů. Pokud je spona úplně zakrytá, je splněn základní předpoklad pro prodloužení vlasů.

Jak dlouho trvá aplikace prodloužených vlasů?

V případě příležitostného nošení CLIP IN culíků, ofin nebo FLIP IN vlasů záleží na zručnosti. S opakovaným nasazením získáte cvik a pak je to otázka pár minut. Sundáte je doslova během okamžiku.

Aplikace vlasů pro permanentní nošení už je časově náročnější. Ale zato ji absolvujete méně často. Samotné prodloužení trvá přibližně hodinu až hodinu a půl. Sundání vlasů je pak otázkou taktéž zhruba hodinky.

Může prodlužování způsobit poškození vlastních vlasů?

Zdravé vlasy můžete prodlužovat dle libosti. Tedy za předpokladu, že dodržíte několik základních pravidel a postupů. Jaké jsou rizikové skupiny vlasů, nač si dát u jednotlivých metod pozor a jaké mohou nastat problémy s prodlouženými vlasy? To vše se dozvíte v tomto článku, který doporučujeme k přečtení.

Udělám z prodloužených vlasů culík?

Patříte-li mezi příznivkyně culíků, pak pro vás může být ideální variantou přímo CLIP IN culík. V případě, že si vlasy prodloužíte permanentní metodou, bude záležet na způsobu nasazení pramenů. Po profesionálním nasazení prodloužené vlasy bez problémů učešete i do vysokého culíku, aniž by byly spoje viditelné. Nízký culík pak bude působit naprosto přirozeně.

Vyžadují prodloužené vlasy speciální kosmetiku?

Při výběru vlasové péče, od šamponů, přes kondicionéry, po stylingové přípravky, se řiďte především tím, co vyhovuje vašim vlastním vlasům. Doporučujeme používání odlehčených přípravků s vysokým obsahem přírodních složek. Taková kosmetika vlasy zbytečně nezatěžuje a umožňuje jim dosáhnout maximální životnosti.

Stop silikonům

Vyhněte se přípravkům se silikony. Ty totiž na první pohled vlasy zkrásní, následně však dochází k nežádoucí lepkavosti vlasů, cuchání a nadměrnému výčesu vlasů.

Šampony a kondicionéry

Doporučujeme běžnou kvalitní kosmetiku a je třeba říci, že vyšší cena neznačí vždy vyšší kvalitu. Každý vlas reaguje na jiný způsob péče a složení přípravku. Je vhodné vybírat si kosmetiku na základě pozitivních zkušeností jiných, ale po vyzkoušení subjektivně zhodnotit účinky právě na vaše vlasy. 

Masky na vlasy

Aplikujete malé množství masky po mytí vlasů a nepoužívejte ji denně. Úplně stačí jednou týdně. Nadměrné používání masky působí na vlasy kontraproduktivně. Přesycené vlasy jsou zbytečně zatížené, působí zplihle a nezdravě.

Laky, stylingy

Někdy se použití stylingových přípravků nevyhnete. Používejte je však jen, pokud je to opravdu potřeba. Méně je v tomto případě více. Po použití stylingu jej z vlasů důkladně vymyjte a rozhodně přípravky nevrstvěte. Vlasy by se zbytečně vysušovaly, ničily a cuchaly.

Potřebuji speciální kartáč?

Prodloužené vlasy je důležité každý den rozčesat kartáčem na prodloužené vlasy. S rozčesáním začněte od konečků vlasů a pokračujte postupně k pokožce hlavy. Dávejte pozor hlavně při pročesávání vlasů v okolí TAPE IN, micro rings a keratinových spojů. Pokud vlasy pravidelně nepročesáváte, může dojít k postupnému zacuchání. Při rozčesávání vlasy přidržujte druhou rukou, aby nedocházelo k nadměrnému výčesu a trhání vlastních vlasů. V průběhu dne můžete vlasy pročesávat hřebenem s velkými mezerami.

U česání vlasů se může stát, že některý vlas ze spoje vyčešete. Nemějte obavy, je to zcela přirozené. Stejně jako při česání vlastních vlasů. Pokud byste měla pocit, že výčes vlasů ze spojů je velký, určitě nás neváhejte kontaktovat.

Jak správně pečovat o prodloužené vlasy?

Mytí vlasů

Prvním krokem vedoucím k perfektnímu účesu je způsob mytí vlasů. Časté mytí vlasů způsobuje lámání konečků, vlasy byste si proto neměla mýt každý den. Při použití vhodných přípravků na vlasy nemá pokožka hlavy tendenci nadměrně se mastit. Pokud ano, bývá to často jeden z důsledků nadměrně častého mytí hlavy. Zkuste vydržet a postupně prodlužovat intervaly mezi mytím. Pokožka hlavy se brzy novému režimu přizpůsobí a vlasům to jen prospěje.

Vlasy umyjte šamponem a poté použijte kondicionér. Při mytí provádějte jemné pohyby, aby se vlasy zbytečně nezacuchaly. Pokud chcete své vlasy udržet co nejzdravější, rozhodně nevynechávejte kondicionér. Jeho role je při péči o vlasy nenahraditelná. Šampon vlákna vlasů otevírá a čistí, kondicionér uzavírá, chrání a intenzivně hydratuje. Jestliže vlasy potřebují hlubší regeneraci, použijte masku.

Úprava mokrých vlasů

Netrpělivost se při péči o vlasy nevyplácí. Česání za mokra může způsobit trhání vlasů, proto z mokrých vlasů vodu ručníkem jemně odsajte. Vyhněte se při tom tření a ždímání. Poté můžete vlasy jemně po pramenech rozčesat. Je-li to potřeba, použijte přípravek na rozčesávání vlasů.

Tepelná úprava

Po jemném vysušení ručníkem vlasy přibližně do 80 % vysušte fénem. Používejte tepelnou ochranu a nevystavujte vlasy nejvyšším teplotám. Používejte fén s hubicí a fénujte po směru růstu vlasů, nikoliv proti směru. Vlasy budou perfektně uhlazené a upravené.

Evropské vlasy, zejména v případě blond a super blond odstínů, doporučujeme nežehlit a nekulmovat příliš často. V opačném případě bude docházet k vysušování vlasů a postupnému lámání konečků. Nezapomínejte na termo ochranu při tepelné úpravě a intenzivní hydrataci odbarvených vlasů.

Indické vlasy se mohou žehlit, vlnit a kulmovat. Je důležité však mít na vědomí, že životnost vlasů se těmito spotřebiči snižuje.

Před fénováním a žehlením používejte kosmetické přípravky odvádějící teplo.

Pozor na nevhodné vlasové pomůcky

Špatně zvolený kartáč může způsobit třepení vlasů stejně jako nedodržení postupů uvedených výše. Nejlepší volbou jsou kartáče s nylonovými nebo kančími štětinami, které vlasy uhlazují.

Proč je hydratace vlasů důležitá?

Nedostatečně hydratované vlasy se často lámou nejen v konečcích, ale i v délkách vlasů. Jsou křehké, chybí jim lesk a pružnost. Mají sklony k cuchání v koncích a těžko se upravují. Týká se to jak vlastních vlasů, tak těch prodloužených. Ty navíc nemají schopnost samy se hydratovat a proto jsou zcela závislé na dodání hydratace pomocí vhodných vlasových prostředků. 

Na co si dát pozor při péči o prodloužené vlasy, které mají zvýšenou tendenci se vysušovat? 

Výživa x hydratace
Při péči o vlasy se často zaměňují pojmy výživa a hydratace. Vlasy je nezbytné hydratovat neustále, vyživovat dle potřeby a doporučení výrobce použité kosmetiky. 

Pojďme si nejprve říct, proč je vhodné nepřehánět to s vlasovou výživou. Nadměrným používáním výživných masek či olejů dochází paradoxně k nežádoucím efektům, kdy jsou vlasy lepkavé, ztěžklé, zplihlé a zacuchané. Pokud se k tomu přidá nedostatečné vymytí přípravku v kombinaci s prachem, vlhkostí, potem a okolními nečistotami, způsobí to, že vlasy vypadají neupraveně a nezdravě. 

Z toho vyplývá, že častější dodávání výživy potřebují zejména vlasy poškozené, hydratace je však nezbytná pro všechny. 

Jak vlasy správně hydratovat?
Základem péče o prodloužené vlasy jsou kvalitní vlasové produkty zaměřené na hydrataci vlasů. Neměl by chybět zejména hydratační šamponkondicionér

Kondicionér jako nutnost
Šampon používá téměř každý. Kondicionér už řada lidí považuje za zbytečný. Je třeba si uvědomit, že tomu tak rozhodně není. Po umytí vlasů šamponem se vlasové vlákno otevře, čímž se stává náchylnějším k poškození. Kondicionér vlasy uzavírá, uhlazuje, zjemňuje, dodává jim lesk a usnadňuje jejich rozčesávání. 

Hydratační maska
Slabým a suchým vlasům prospívá používání hydratačních masek. V případě aplikace masky vynecháme kondicionér a používáme ji maximálně 1x týdně, aby nedošlo k přetížení vlasů. 

Vlasový olej
Olejíčky určené k péči o suché vlasy pomohou vyživit a zacelit poškozené konce vlasů. Vlasové oleje jsou plné vitamínů, minerálů a mastných kyselin, které pronikají hluboko do vlasů a obnovují jejich strukturu. Používejte je však pouze do konců vlasů a držte se hesla, že méně je více. 

3 faktory, které je potřeba zohlednit při hydrataci prodloužených vlasů 

Stárnutí vlasů
Běžné opotřebení a stárnutí vlasů je přirozeným procesem u vlasů vlastních a výrazněji znatelným u vlasů prodloužených. Těm totiž chybí přirozená výživa, která se dostává do vlasů vlastních. Čím jsou vlasy starší, tím mají vyšší tendenci ztrácet vodu. Pro zlepšení pružnosti a zamezení lámavosti vlasových vláken je nezbytné vlasy hydratovat vhodnou vlasovou péčí

Odbarvené vlasy
Samostatnou kapitolou jsou pak vlasy odbarvované a melírované. Struktura a pigmentace přírodních vlasů je silně narušena chemickými procesy. Jejich životnost závisí na šetrnosti technologických zásahů a vhodné péči. Stručně řečeno, odbarvovování zvyšuje poréznost vlasů a snižuje schopnost udržet vlasy dostatečně hydratované a vyživené. Jak vlastním, tak prodlouženým vlasům, pomohou hydratační šampony a kondicionéry Behair

Vnější vlivy
Slunce, moře a jiné povětrnostní vlivy se výrazně odráží na kvalitě našich vlasů. Péči o vlasy je nutné přizpůsobit tomu, jakým vlivům jsou vlasy krátkodobě či dlouhodobě vystaveny, abychom předcházeli jejich nadměrnému vysušování. Pro letní dovolenou se vybavte produkty z letní řady a dopřejte vlasům denní hydrataci.

Mohu prodloužené vlasy barvit?

Rozhodla jste se vašim prodlouženým vlasům změnit odstín? Pak vězte, že je třeba dbát na několik důležitých pravidel a ponechat tónování vlasů pouze v rukou profesionálních kadeřníků. Bez ohledu na to, zda máte evropské vlasy Exclusive nebo indické vlasy Elite, špatně zvolený technologický postup může způsobit nenávratné poškození vlasů nebo zkrácení jejich životnosti.

Doporučujeme vždy vyzkoušet barvení na vzorku vlasů. Tímto způsobem si ověříte výsledný efekt barvení a předejdete nežádoucím překvapením. Pamatujte, že na neodborné barvení nebo odbarvování nebude při reklamaci brán ohled.

Evropské vlasy Exclusive je možné barvit i odbarvovat. Stačí postupovat dle pokynů uvedených výše. Tím zajistíte dokonalý výsledek.

Indické vlasy Elite doporučujeme pokud možno nebarvit. Tyto vlasy jsou zpracovatelem nabarveny do finálního odstínu a jakékoli další zásahy by mohly vést k nevratným změnám. Jestliže se přesto rozhodnete indické vlasy tónovat, použijte kvalitní barvy s dobrým krytím max. o 1-2 stupně. Odbarvení vlasů vůbec nedoporučujeme. Pokud nejste profesionální kadeřnicí, raději se barvení indických vlasů vyhněte.

Je možné vlasy opakovaně aplikovat?

Ano, vlasové příčesy i vlasy určené k permanentnímu nošení se aplikují opakovaně. Množství opakování je dáno metodou prodloužení a životností vlasů.

Po jak dlouhé době je potřeba vlasy znovu aplikovat?

U příležitostného nošení je to jednoduché – vlasy si nasadíte pro danou příležitost a po návratu domů je rychle sundáte. Pokud vlasy nebudete často chemicky nebo mechanicky zatěžovat, vydrží vám dlouho.

U permanentního nošení se vlasy připevňují na dobu 2-3 měsíců, dle rychlosti růstu vašich vlasů. Sundávají se po zmiňované době z toho důvodu, že vaše vlasy odrůstají včetně prodloužených vlasů a po čase by byly vidět spoje prodloužených vlasů. Vzhledem k tomu, že všichni toužíme po diskrétním prodloužení, je nutné provést po dané době úpravy spojů. Vlasy se po sundání nevyhodí, ale znovu se nasadí blíže k pokožce hlavy. Pokud máte kvalitní vlasy, můžete takto proces opakovat hodněkrát.

Mohu prodloužené vlasy nosit celoročně?

Ano, vlasy můžete nosit po celý rok. Důležité je přizpůsobit péči danému ročnímu období.

V odkazech níže najdete články s postupy, jak pečovat o vlasy v zimě i v létě u moře.

Péče o vlasy v zimě

Péče o vlasy u moře

Jak dlouho vydrží prodloužené vlasy vypadat krásně?

Kvalitní zdravé vlasy mohou při správné péči vydržet ve skvělé kondici léta. Pokud jsou ale vlasy chemicky upravované nebo nadměrně mechanicky zatěžované, životnost výrazně klesá. Námi nabízené evropské vlasy Exclusive v tmavších odstínech mohou za splnění výše uvedených podmínek dosahovat životnosti několika let bez ohledu na metodu prodloužení.

U blond a super blond odstínů je takto dlouhá životnost méně pravděpodobná. Vlasy jsou chemicky narušeny odbarvovacím procesem. Správnou péčí lámání třepení konečků vlasů oddálíte, ale blond vlasy nebudou nikdy tak zdravé jako tmavé. Toto je potřeba přijmout jako daň za super blond odstín.

Indické vlasy u metody TAPE IN jsou také chemicky upravované a životnost bývá několik měsíců dle odstínu vlasů. Tmavší odstíny vydrží déle než nejsvětlejší blond.

Indické CLIP IN vlasy, culíky, FLIP IN vlasy budou mít životnost podle intenzity nošení. Pokud budou nošeny příležitostně, budou vám dělat výbornou službu také v řádu let.

Jaký je rozdíl mezi vlasy EXCLUSIVE a ELITE?

Exclusive

Vlasy Exclusive jsou evropské vlasy nejvyšší kvality. U tmavších odstínů mohou vlasy při vhodné péči vydržet krásné i několik let. U vlasů odbarvených do super blond odstínů životnost klesá, přesto je výrazně vyšší než u odbarvených vlasů indických. Evropské vlasy Exclusive jsou ideální pro permanentní prodloužení. Můžete je však zvolit samozřejmě též pro příležitostné nošení. Jsou jasnou volbou v případě, že nechcete dělat kompromisy mezi cenou a kvalitou.

Vlasy můžete tónovat, kulmovat i žehlit. Barvení nechejte na kadeřnících a profesionální kosmetice. Před barvením raději proveďte test na malém vzorku vlasů.

Elite

Řada Elite jsou indické vlasy, které jsou nižší kvality ve srovnání s vlasy evropskými. Ačkoli jsou indické vlasy obecně kvalitní, většina je odbarvovaná do světlejších tónů, což zkracuje jejich životnost.

Elite vlasy jsou velice vhodné jako příčesy pro příležitostné nošení. Pokud nejsou zatěžovány denním nošením a častým mytím, mohou vydržet dlouho. Životnost vždy reflektuje intenzitu nošení, namáhání a péči o vlasy.

Elite+

Alternativou k výše zmíněným variantám je řada ELITE+. Jedná se o indické vlasy vyšší kvality určené pro metodu TAPE IN. Indické vlasy ELITE+ vyžadují zvýšenou péči oproti vlasům evropským, ale udělají vám dobrou službu i při permanentním nošení. Počítejte však s postupně klesající kvalitou vlasů a kratší životností, než mají vlasy Exclusive. Rozhodně nezapomínejte na používání kondicionéru či masky a na správnou tepelnou úpravu. Životnost vlasů je u tmavších odstínů při dobré péči kolem jednoho roku, u světlých, zejména super blond odstínů, několik měsíců.

Kde najít profesionální kadeřníky, kteří rozumí prodlužování vlasů?

Při výběru kadeřníka či kadeřnice dejte na doporučení. Zeptejte se na zkušenosti známých a kamarádek. Není ideální se rozhodovat pouze podle fotek na sociálních sítích. Tam nemusí být vidět, jestli zákaznice mají pod prodloužením vlasy zničené nebo ne. Zároveň nemáte ani jistotu, že fotky nádherně prodloužených vlasů patří opravdu dané inzerentce.

V případě, že se rozhodnete pro metodu Keratin, zeptejte se, s jakým keratinem kadeřnice pracuje. Jestli dobře drží a jde lehce z vlasů dolů. Zjistěte, jaké vlasy na prodloužení používá, zda se jedná o vlasy evropské či indické a v jaké kvalitě. Pokud si nejste jistá, rádi vám pomůžeme s výběrem s výběrem metody prodloužení i druhu vlasů. Stačí napsat na info@goldhair.cz

Jak postupovat při výměně odstínu nebo délky vlasů?

Víme, že někdy může být těžké vybrat ten správný odstín, délku nebo metodu prodloužení vlasů

online. Proto jsme pro vás připravili jednoduchého průvodce, který vám krok za krokem vysvětlí,

jak provést výměnu nebo vrácení zboží, pokud vám nesedí odstín, délka vlasů či cokoli jiného.

Průvodce naleznete zde: https://www.goldhair.cz/vymena-vraceni-a-reklamace

Doprava s PPL na výdejní místo pouze za 42 Kč!

Povolit cookies na goldhair.cz?

Na goldhair.cz používáme soubory cookies, které nám umožňují personalizaci obsahu, zobrazování relevantních reklam a poskytování bezpečnějšího zážitku. Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit nebo odvolat.
Ochrana osobních údajů | Obchodní podmínky

Podrobné nastavení souborů Cookies

Některé soubory cookies jsou nezbytné pro používání našich služeb. Tyto soubory cookies vám například umožňují bezpečné přihlášení, procházení našich stránek, umožňují vám přidávat položky do košíku, dokončit nákup, pomáhají nám udržovat váš účet v bezpečí a předcházet podvodům.

Chcete-li pokračovat na goldhair.cz, zkontrolujte dostupné možnosti nastavení souborů cookies a před přijetím níže proveďte libovolné volitelné volby s kterými souhlasíte.

Jaká nastavení souborů cookies mohu ovládat?

Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit nebo odvolat.